Menu

Fushia Criss Cross Monokini

Fushia Criss Cross Monokini

Only 5 left

Nazwa produktu Ilość
1
2
2
779,00 zł
Śmiały, fantazyjny krój. Perfekcyjne, ręczne wykonanie. Unikalny styl. Kostium kąpielowy zaprojektowany z myślą o kobiecie takiej jak Ty. Wyróżnij się z tłumu. Poczuj się piękna, seksowna i wyjątkowa !

Product code:FCCM

Sprawdź swój rozmiar

* wymagane pola

779,00 zł

Ciesz się słońcem, ciesz się modą!

Kostiumy kąpielowe z kolekcji Natala Toporova to odpowiedź na potrzeby współczesnej plażowiczki. Świadomej swego piękna i seksapilu. Chcącej zawsze czuć się dobrze we własnej skórze. Pragnącej podkreślić atuty własnej kobiecości i wyrazić swoją wyjątkowość.

Stroje plażowe marki NATALYA TOPOROVA idealnie, miękko przylegają do ciała, tworząc z nim harmonijną całość. Wszystkie modele kostiumów są szyte ręcznie w Miami, wychodzą spod igły pod czujnym okiem projektantki. Perfekcyjnie zaprojektowane cięcia stylowo odsłaniają piękno kobiecego ciała, dyskretnie bądź śmielej, by mogło cieszyć się pieszczotą słońca i morskiej bryzy.

Różnorodność wzorów i kolorów pozwala wybrać model, który najlepiej współgra z indywidualnymi preferencjami, typem sylwetki, stylem plażowania. W ofercie dostępne są zarówno zmysłowe stroje bikini, jak i urzekająco kobiece wzory kostiumów jednoczęściowych.

Wygodne, piękne, wyjątkowe – takie są kostiumy kąpielowe NATALYA TOPOROVA, idealne na plażę, idealne dla Ciebie!

 

NATALYA TOPOROVA

Młoda projektantka urodziła się w Rosji, dorastała w Kanadzie, obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, w Miami, a sukcesy odnosi na całym świecie. Kolekcje kostiumów plażowych Natalya Toporova zobaczyć można na wybiegach mody i okładkach popularnych pism. Inspirują ją kobiety. Pragnieniem projektantki jest, by wszystkie mogły czuć się na plaży piękne, seksowne i wyjątkowe.

Materiał jakiś materiał

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Fushia Criss Cross Monokini

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.