Menu

O nas

„Odważne cięcia”, „Nowy styl” – o kolekcjach strojów kąpielowych Natalyi Toporovej można powiedzieć i napisać wiele słów. Projektantkę zainspirowało pragnienie, by każda kobieta mogła czuć się piękna, seksowna i wyjątkowa.

Wyróżnij się z tłumu i ciesz się modą!

W tej kolekcji strojów kąpielowych Natalya Toporova mocniej niż kiedykolwiek koncentruje swoje projektowanie na tworzeniu odważnych cięć i unikalnych egzemplarzy. Aby zyskać uznanie plażowiczek   i najwyższą jakość  wszystkie kostiumy są ręcznie  szyte w Miami. Moda Natalyi Toporovej jest dla kobiet przebojowych, takich które podczas plażowania chcą się wyróżnić i olśniewać stylem , a jednocześnie czują się doskonale we własnej skórze.. Projekty Natalia Toporova   doczekały się licznych publikacji w prasie i na okładkach pism takich jak FHM, LA fashion Magazine, SEVENTRIBES, CigarSnob, Kamoy Magazine i wielu innych na całym świecie!

Kostiumy kąpielowe urodzonej w Rosji, dorastającej w Kanadzie, a obecnie mieszkającej w Miami Natalyi Toporovej podbijają kolejne kontynenty. Jej projekty można zobaczyć na wielu pokazach mody: w Miami, w Rosji i w Kanadzie. A także w pismach, prasie z Nowego Jorku, Los Angeles i Paryża.


Rozwijająca się marka projektów Natalyi nabiera życia w każdym nowym sezonie, wraz z nowymi stylami, cięciami i kolorami, których nigdy nie zobaczysz w strojach innych plażowiczek.

 

Marka Natalia Toporova rozwija się dynamicznie , a nosząc jej projekty możesz poczuć się wyjątkowa . Takiej feerii barw, nowej oryginalnej stylistyki, odważnych cięć i unikalnych projektów nie spotyka się  na każdej plaży.